O nas

Nasza firma ponad 10 lat jest związana z branżą budowlaną.

Wychodząc naprzeciw naszym zadowolonym klientom postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o nowoczesną, innowacyjną technologię oczyszczania. Posiadamy nowoczesną i bardzo wydajną maszynę do oczyszczania sodą i innymi czyściwami, która sprawdza się w każdych warunkach i spełnia oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Pracujemy na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy!

Technologia

Technologia oczyszczania to możliwość bezinwazyjnego czyszczenia nowej generacji wszelkich rodzajów powierzchni, co wcześniej przy innych metodach było niemożliwe. System tego czyszczenia polega na wyrzucie z ogromną prędkością ( ok. 950 km/h ) czyściwa, która jest w odpowiednich proporcjach zmieszane z powietrzem. Uderzając z tak dużą prędkością o powierzchnie, na której znajduje się np. farba, nie odbija się od niej, ale rozbija na cząstki, przez co dużo efektywniej usuwa farbę w porównaniu do wykorzystaniu innych metod. Piaskarki, które mają dużo mniejszą prędkość strumienia potrzebują znacznie więcej czasu i są mniej skuteczne. Ta innowacyjna technologia gwarantuje 3 razy szybsze i efektywniejsze oczyszczanie. Najlepszą rekomendacją dla tej technologii jest to, iż została stworzona w Stanach Zjednoczonych do nieinwazyjnego i efektywnego oczyszczenia Statuy Wolności. W tej technologii czyściwem jest m.in. soda oczyszczona, która jest naturalnym, bezpiecznym środkiem dla człowieka i środowiska. Największą zaletą tego czyściwa jest nieinwazyjność i gwarancja bezpieczeństwa nawet najdelikatniejszych powierzchni, przy wyjątkowo wysokiej efektywności. Soda po oczyszczeniu pozostawia powierzchnię gładką, bez uszkodzeń , zarysować, odkształceń. Jednakże w razie takiego zapotrzebowania tą metodą można również uzyskać powierzchnię chropowatą, bardzo pożądaną przed aplikacją farb, mas , klejów czy zapraw. Ten wariant nie uszkadza jednak tej powierzchni, jak robi to piaskarka. Maszyna posiada też możliwość użycia innych ekologicznych, efektywnych czyściw, które są dostosowane do potrzeb naszych klientów. Nasza maszyna usuwa na wszelkich powierzchniach zabrudzenia takie jak np. farby, rdze, tynki, osmalenia po pożarowe, graffiti z tynków, zanieczyszczenia środowiskowe, przemysłowe, spożywcze i wiele innych. Pracuje bezpyłowo, jeżeli takowe nie jest pożądane. Posiada certyfikat Unii Europejskiej, która wydała tej technologii pozytywną opinie o innowacyjności i ekologiczności.

Nasza maszyna to topowy, kompletny model najwyższej klasy przeznaczony do wszelkich prac przemysłowych i budowlanych o maksymalnej wydajności i pełnej mobilności w każdym terenie oraz w każdych warunkach pogodowych. Maszyna jest w stanie pracować 3 razy szybciej od piaskarki, w aż 3 trybach pracy : na sucho, na mokro i w mixie wodnym, dostosowywanym do potrzeb naszych klientów. Jej wytrzymałość i moc gwarantuje najwyższą jakość, szybkie wykonanie usługi i wysokie zadowolenie naszych zleceniodawców.